Siewierz, Sucha

Hotel/Pensjonat na sprzedaż
9 700 000 PLN , Pow. 1 910 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
1 910 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Siewierz , Sucha
Numer oferty:
3497789
Powierzchnia działki:
100 000 m2
Cena za m2:
5 079 PLN
Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców oraz inwestorów do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego biznesu. Zajazd Leśny inaczej zwany „Warężyno”, który znajduje się u bram Jury Krakowsko-Częstochowskiej tuż przy Zalewie Przeczycko-Siewierskim z bezpośrednim dostępem do DK78.

Warężyno to miejsce bardzo dobrze znane nie tylko lokalnej społeczności z szeroko pojętej rekreacji i wypoczynku. Znajdziesz tu między innymi restaurację, 40 domków letniskowych, basen, boiska sportowe i korty tenisowe, polanę ze sceną koncertową i altanami oraz mnóstwo przestrzeni do zagospodarowania w sposób jaki tylko zapragniesz.

Kompleks Zajazd Leśny znajduje się wśród natury w oddali od zgiełku miasta i jednocześnie jest doskonale skomunikowany z miastami aglomeracji śląskiej. Dojazd do Katowic zajmuje tylko 30 min, do Częstochowy 40 min, a do Lotniska Pyrzowice 15 min.
Obszar, który zajmuje Warężyno to ponad 10 ha ziemi. 8,0217 ha we własności, 2,2500 ha w dzierżawie. Cały teren jest uzbrojony w media: woda, gaz, prąd, światłowód WiFi, monitoring.
Znajduje się tu również własne ujęcie wody.
Brak obowiązującego Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego. Przeznaczenie według Studium to tereny przeznaczone do zalesienia oraz obszary kształtującej się i ukształtowanej zabudowy wytwórczej i usługowej.
Teren daje nieograniczone możliwości w zakresie jego zagospodarowania i dalszego rozwoju. Nawet w tak trudnych czasach jak Covid-19, w tym miejscu można prowadzić kilka różnych biznesów. Warężyno poza kontunuowaniem lub rozbudowywaniem dotychczasowych działalności umożliwia również prowadzenie tak odmiennych biznesów jak m.in.:
• ośrodka spokojnej starości,
• ośrodka odnowy biologicznej,
• ośrodka rehabilitacyjnego,
• kompleksu szkoleniowo-konferencyjnego,
• kompleksu sportowego lub treningowego,
• miejsca integracji i animacji dla firm lub zorganizowanych pobytów w tym wycieczek, kolonii.
• i wiele innych.
Opis poszczególnych obiektów i atrakcji:
• Budynek restauracyjny z barem, salą konferencyjno-szkoleniową oraz 2 mini-apartamentami o łącznej pu ok 550 m2 znajduje się w centralnej części ośrodka. Dwie sale mogą pomieścić nawet 150 osób, a sala konferencyjno-szkoleniowa 40 osób. Znajduje się tu również nowa w pełni wyposażona kuchnia,
• 40 domków letniskowych typu BRDA skrytych w otaczającym lesie. Charakteryzują się 3 standardami wykończenia: Standard, Standard Plus oraz Lux. Każdy o powierzchni 34 m2 pomieści co najmniej 5 osób.
• Pełnowymiarowy basen z brodzikiem dla dzieci
• Boiska sportowe do piłki plażowej, piłki nożnej, 2 korty tenisowe,
• Polana ze sceną koncertową o powierzchni 4 ha umożliwia zorganizowanie imprez dla 2000 osób. Wokół polany umiejscowione są drewniane altany, wiaty, bar, palenisko, parkiet na ok. 120 osób oraz toalety plenerowe.
Całość zadbana i utrzymana w dobrej kondycji. Teren nieruchomości jest ogrodzony, wjazd odbywa się 2 bramami.

CENA OFERTOWA 9 700 000 zł netto.

Przyjdź, zobacz, zacznij i rozwiń swój pomysł na biznes w kultowym miejscu - Warężynie.

Prezentacja nieruchomości po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.
Gorąco polecamy i zapraszamy do oglądania!

Po więcej szczegółów zapraszamy do naszego biura lub do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 kc.
Nieprawidłowy adres E-mail